Kaasaegne restoran/baar Tallinnas, Telliskivi kvartalis

Teate küll neid kohti, mille järjekordset külastuskäiku ära ei jõua oodata, sest üks imehea roog viib teiseni, atmosfäär on õdus ning hubane ja teenindus sõbralik ning meeldejääv. Koho just selline paik ongi.

Kes me oleme?

Koho on kaasaegne restoran-baar Tallinnas Telliskivi kvartalis, kus pakume õrnade Aasia nootidega vahemerepäraseid maitseelamusi.
Pilt tänasest Koho restoranist on pärit restorani peakoka ning looja Jaanus Koho fantaasiamaailmast.
20 aastat tagasi sõitis Jaanus Tartu poisina pealinna, et pool aastat legendaarses Boccas tööd proovida. Kuuest kuust said aastad, sest järgmisena ootas teda ees La Bottega, kus tollase peakoka kõrval vahetuse vanemana kätt proovis. Hiljem on Jaanus juhtinud hotelli Palace kööki ning aidanud üles ehitada Ruhe restorani ning Ruhe Rannamaja.
Üle kõige hindab Jaanus kokkuhoidvat meeskonda ning tema südameasjaks on kõigile alati võimalus anda. Koho on esimene restoran, mis peegeldab vaid Jaanuse visiooni ühes tema aastatega kogutud asjatundliku gastronoomilise võimekusega.

Kohos peidab end vaba atmosfäär, südamlik teenindus ja ehe toidukunst, mis paneb maitsemeeled elamusest tantsima

Broneeri laud

Meie menüüs põimuvad harmooniliselt Itaalia ning Vahemere köök äratuntavate Aasia nootidega. Iga roog on valmistatud kirega, pannes maitsemeeled elamusest tantsima. Joogikaart on hoolikalt loodud, et meie menüüga ühte sulandudes moodustuks sidus gastronoomiline tervik.

Avarust lisavad kahel pool maja olevad maast laeni aknad ja lahtine teine korrus

Koho ülemine korrus on ideaalne sündmuspaik sünnipäevadeks ja teisteks üritusteks, mis mahutab ligikaudu 40 inimest. Muust restoranielust aitavad sealsed kõrged kardinad peomellu privaatsust lisada. Alumisel restoranikorrusel on võimekus võõrustada ligikaudu 80 inimest. Kohos on olemas ka eraldi koosolekuruum kümnele inimesele, et eraldatud keskkonnas oleks võimalik tähtsaid asju arutada.